Chcesz wyglądać niepowtarzalnie? Postaw na dzianiny drukowane

T-shirty z nadrukami to bardzo modny element garderoby. Młodzi ludzie mogą za ich pomocą wyrażać swoje myśli i emocje. Dzieci kochają piżamy i kocyki z bohaterami z swoich ulubionych bajek. A dorośli chętnie wybierają dzianiny drukowane, aby ożywić swoją stylizację. Jakie techniki stosuje się, aby uzyskać oryginalne wzory? Dlaczego nadruki na ubraniach są tak popularne ?

Techniki nanoszenia nadruków

Jedną z najstarszych metod nanoszenia nadruków jest sitodruk. Znany on był już w starożytnej Japonii i Chinach. Polega na przenoszeniu wzoru za pomocą szablonu, który przypomina siatkę. Farbę przeciska się w miejscach, gdzie widać prześwit oraz przenosi na materiał. Ostatnio bardzo modny jest nadruk cyfrowy, czyli bezpośrednie naniesienie wzoru na ubranie. Używana jest do tego drukarka cyfrowa. Tak nadruk cechuje się wysoką trwałością, pełnym kolorem oraz pozwala materiałowi oddychać. Inną metodą tworzenia nadruków jest flex. Polega ona na laserowym wycięciu wzoru z foli, a następnie wgrzaniu jej w materiał. Sposób ten pomaga uzyskać efekt sztywności i jest opłacalny przy niskich nakładach.

Dzianiny drukowane – modny wybór

Dzianiny drukowane są doskonałym wyborem, dla każdego, kto stara się podążać za modą. To doskonała alternatywa dla stonowanych i jednokolorowych ubrań. Tylko one pozwolą stworzyć oryginalne i niepowtarzalne stylizacje oraz akcesoria dekoracyjne. Dzisiejsze nadruki powstają za pomocą nowoczesnych i sprawdzonych technologi. Cechują się trwałością oraz wiernym odwzorowaniem kolorów. Dają nam gwarancję doskonałej jakości oraz soczystych i nasyconych barw. Nadruki nie wycierają się oraz nie spierają, nawet po długim użytkowaniu. Bogata oferta dostępna na rynku proponuje nam nie tylko kilka różnych wzorów, ale bardzo szeroką kolekcję, która pozwoli wybrać idealny materiał zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych. Dzieci z pewnością pokochają swoich ulubionych bohaterów z bajek albo motywy zwierzęce. Dorośli znajdą takie niebanalne nadruki jak wzór aztecki, magnolie, motywy boho, karty czy akwarelowe trójkąty. Jeżeli chcesz wyglądać niepowtarzalnie, postaw na dzianiny drukowane.